До відома орендарів водних об'єктів

Розвиток рибництва є необхідною складовою для задоволення потреб населення в цiнному продукті харчування - рибi та продуктi з неї. Відповідно до статті 5 Закону України «Про аквакультуру» суб'єкти аквакультури зобов'язанi додержуватися нормативно-правових актів у сфері аквакультури та подавати центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері рибного господарства, звітну інформацію щодо обсягів виробництва продукції аквакультури у визначені строки за формами, затвердженими в установленому порядку.

Новини «Пакунок малюка»: як отримати найнеобхідніше для новонародженого

Кожна сім’я, в якій народилася дитина, має право на отримання від держави одноразової допомоги у вигляді «пакунка малюка» (бебі бокса). Це – набір із понад 90 якісних засобів та виробів – усе, що точно знадобиться в перші місяці для догляду за немовлям: підгузки, пелюшки, ковдри, матрац, рушник, засоби гігієни, іграшки тощо.

Судитимуть жителя Хмельницького району за вчинення розпусних дій стосовно трьох малолітніх дітей

Ярмолинецьким відділом Хмельницької окружної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно 52-річного жителя Хмельницького району за фактами вчинення розпусних дій стосовно малолітніх дітей та незаконне проникнення до житла (ч. 2 ст. 156, ч. 1               ст. 162 КК України).

Міф №3. З віком тиск підвищується — і це є нормою

З віком артеріальний тиск підвищується — і це нормально. Насправді це твердження правдиве лише частково. З часом стінки судин втрачають свою еластичність, що призводить до підвищення тиску в невеликих межах.

"Стань на варті свого серця"

Серцево-судинні захворювання є причиною смертності №1 в Україні — їхня частка становить 64% летальних випадків серед усього населення. А основна група ризику — саме чоловіки працездатного віку.  Довкола теми серцево-судинних захворювань існує чимало міфів. Наприклад, багато людей вважають, що, маючи хвороби, серця не можна займатись фізичною активністю, що кардіохірургія здатна повністю відновити здоров’я, а холестерин і жири — це суцільне зло для серцево-судинної системи.  Лікарі та медсестри Золотоніського центру сімейної медицини готові розвінчати топ-10 міфів про захворювання серця. Дивися відео та пиши у коментарях, у що раніше помилково вірив ти   А дізнатися більше про фактори ризику розвитку серцево-судинних хвороб можна на сайті: https://cvd.phc.org.ua/  #СтаньНаВартіСвогоСерця  Ініціатива відбувається в межах Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».

18-24 листопада - Всесвітній тиждень обізнаності про стійкість до протимікробних препаратів

Всесвітній тиждень інформування про антимікробну реакцію — це щорічна глобальна кампанія, спрямована на підвищення обізнаності та розуміння антимікробної реабілітації та популяризацію найкращих практик серед зацікавлених сторін "Одне здоров'я" для зменшення появи та поширення інфекцій, стійких до ліків.